fbpx
18 Березня, 2022

Словаччина призупиняє співпрацю з Росією в наукових дослідженнях та обміні студентами

Словаччина призупиняє співпрацю з Росією в наукових дослідженнях та обміні студентами

Словацька Республіка оголосила про призупинку співпраці з Російською Федерацією в галузі науки, досліджень та обміну студентами.

Про це на прес-конференції повідомив держсекретар Міносвіти Людовіт Пауліс.

“Ми призупиняємо співпрацю з Російською Федерацією у сфері науки, досліджень та обміну студентами. Також припиняємо співпрацю з установами, які безпосередньо належать Російській Федерації”, – цитує Пауліса TASR.

наукові установи Словаччини

За словами Пауліса, двосторонні проекти, узгоджені з Росією, фінансуватися не будуть.

Словацька Республіка не надсилатиме до Росії державних стипендіатів до Росії та не прийматиме російських у себе.

“Вивільнені таким чином кошти будуть спрямовані на підтримку двосторонніх проектів з Україною або на підтримку працевлаштування українських науковців”, – додав Пауліс.

Нагадаємо, раніше Національна рада Словацької Республіки ухвалила рішення розмістити до 2100 військовослужбовців Північноатлантичного альянсу у рамках так званої посиленої передової присутності НАТО.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі