22 Листопада, 2021

Словацький Пряшів отримав туристичний логотип і новий слоган

Словацький Пряшів отримав туристичний логотип і новий слоган

Словацьке місто Пряшів за 120 км від кордону з Україною отримало власний туристичний логотип та слоган. Нові елементи візуальної айдентики тісно взаємопов’язані і разом утворюють символічне визначення міста.

Новий логотип є більш сучасним еквівалентом міського герба. Ратуша використовуватиме його в основному для презентації діяльності та подій у житті міста.

Presov Ma Novy Slogan A Logo Clanokw

Він складається з трьох кольорів – червоного, білого та золотого. Логотип нагадує форму класичного герба, а його основним елементом є підкова, що символізує історію, традиції та ремесло в поєднанні з атрибутами сьогодення, якими є мудрість, щастя та сила.

“Я намагався зробити художній та візуальний вигляд логотипу Пряшева простим, зрозумілим і легким у нанесенні. Оскільки місцевих жителів мешканці навколишніх міст звикли називати “коневодами”, за ідейну основу логотипу я використав підкову та стилізовану форму міського герба. Цей зв’язок створив цей унікальний візуал”, – пояснив автор логотипу Растислав Улічний (Rastislav Uličný), який вирішив подарувати місту логотип та слоган.

Presov Ma Novy Slogan A Logo 04 Galeria

За словами мера Пряшева Андреї Турчанової (Andrea Turčanová), над створенням логотипу міська влада та громадськість думали вже кілька років.

“Ми зрозуміли, що він повинен бути сучасним і вічним одночасно, щоб користуватися ним довго. Мені ще більше приємно, що завдяки співпраці з паном Улічним та його агенцією ця ідея визріла до нинішнього вигляду. Смію стверджувати, що у нас є логотип, яким по праву можуть пишатися всі пряшівці”, – зазначила вона.

Поряд із логотипом невід’ємною частиною айдентики міста Пряшів став новий слоган “Підковане людьми місто”, який також створив Улічний. Гасло описує значну частину історії міста, а також є посиланням на нетрадиційне прізвисько його мешканців.

Одним із важливих історичних символів в історії міста Пряшів був місцевий державний конезавод. Він був заснований в 1859 році, а його історія налічує вже більше ста років. Конезавод і коні залишили місту не лише спогади, а й неформальне прізвисько “коневоди”, яким пряшівчани по праву пишаються досі.

Для того щоб краще пізнати словацьку культуру та взагалі чим живе ця країна, варто, звичайно ж її відвідати. Але до того рекомендуємо ознайомитись із 12 історичними постатями, природними явищами та унікальними місцями, які зі Словаччиною у самих словаків.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі