fbpx
10 Листопада, 2021

Словацьке місто планує запровадити безкоштовний проїзд у громадському транспорті

Словацьке місто планує запровадити безкоштовний проїзд у громадському транспорті

Депутати міської ради словацького міста Вранов-над-Топльоу, що за 75 км від Ужгорода, розглянули можливість безкоштовного проїзду в громадському транспорті.

Наразі депутати внесли пропозицію збільшити субсидію на відшкодування проїзду в громадському транспорті на 27 тис. євро.

Sk Doprava1

“Ми довго вели переговори з постачальником цієї послуги, щоб проїзд у громадському транспорті був безкоштовним для кожного жителя міста Вранов-над-Топльоу. Нас непокоїть непропорційне збільшення кількості автомобілів у місті, що призвело до забруднення повітря, шуму, пилу, заторів та перехресть, на яких, особливо вранці, багатолюдно. Запроваджуючи такий безкоштовний транспорт, ми хочемо повернути громадян у міський громадський транспорт, навчити їх використовувати цей вид пересування і таким чином усунути вже згадані навантаження”, – сказав мер міста Ян Раган (Ján Ragan).

В обговоренні міський голова також зазначив, що, на його думку, популяризувати громадський транспорт – це доречна пропозиція.

“Чимало дітей їздить автобусом до шкіл. Це також допомогло б молодим сім’ям”, – вважає Раган.

Однак частина депутатів депутатів не погодились із пропозицією, заявивши, що незрозуміло, яку користь отримає місто, а таке рішення може бути звичайним передвиборчим кроком.

Раніше ми також розповідали, що Національна автомобільна компанія Словаччини (NDS) відкрила 8-кілометрову ділянку автомагістралі D1 Пряшів-Захід – Пряшів-Південь, яку почали будувати з 2017 року. Ця ділянка дозволить скоротити час у дорозі від Кошице до туристичних Татр на 20 хвилин.

 

InfoPost.Media за матеріалами spravy.pravda.sk

Фото: dobrisskoaktualne.cz


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі