fbpx
07 Квітня, 2022

Словацька телерадіокомпанія надасть суспільному телебаченню в Ужгороді обладнання для мовлення

Словацька телерадіокомпанія надасть суспільному телебаченню в Ужгороді обладнання для мовлення

Словацька телерадіокомпанія RTVS надасть філії телерадіокомпанії UA: Суспільне в Ужгороді професійне обладнання на 15 тисяч євро. Обладнання дозволить українському телебаченню створити тимчасову студію з можливістю мовлення.

Про це з посиланням на заяву генерального директора RTVS Ярослава Резніка на засіданні Ради RTVS повідомляє TASR.

“Як тільки до нас звернувся наш український партнер, ми не вагалися ні хвилини і відразу ж шукали шляхи якнайшвидшої допомоги. Я дуже радий, що нам вдалося підготувати необхідне технічне обладнання для відправки в Ужгород за короткий термін”, – сказав Рєзнік.

Ярослав Резнік

Транспортування обладнання безпосередньо на місце забезпечить Генеральне консульство Словацької Республіки в Ужгороді.

У свою чергу, менеджер регіональної філії Суспільне Закарпаття Мирослав Поляковський підтвердив нашому виданню, що є домовленість зі словацькою телерадіокомпанією про надання технологічної допомоги.

“У нас є така домовленість, але я поки не маю інформації, яке саме обладнання буде надане. Це стане відомо вже найближчим часом. Очікується, що обладнання надійде до Ужгорода вже наступного тижня”, – сказав Поляковський.

Нагадаємо, українським перевізникам відтепер не потрібні спеціальні дозволи для автомобільних перевезень до Словаччини. Словацький уряд прийняв рішення, яким спростив перевезення вантажів між двома країнами.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі