fbpx
01 Березня, 2022

Словацька благодійна організація зібрала вже понад мільйон євро на допомогу українцям

Словацька благодійна організація зібрала вже понад мільйон євро на допомогу українцям

Вторгнення Російської Федерації в Україну підняло величезну хвилю солідарності серед словаків. За перші чотири дні організація People at Risk (Люди в зоні ризику) залучила вже 1,2 мільйона євро.

Про це з посиланням на менеджера з комунікацій та PR організації People at Risk Ленку Качмарову повідомляє TASR.

благодійна допомога зі Словаччини

Словаки готові допомагати не лише фінансово.

“З моменту оголошення допомоги народу України ми щодня отримували сотні повідомлень та телефонних дзвінків. Люди пропонують житло, матеріальну допомогу, а також юридичні та психосоціальні послуги для людей, які втікають від війни”, — сказала Качмарова.

Допомога приходить не лише від фізичних осіб, великих компаній, власників малого бізнесу, а й від артистів та знаменитостей, які готові віддати свій гонорар людям у зоні ризику. На волонтерський заклик організації вже відгукнулися понад 3500 людей, готових допомогти з матеріально-технічним забезпеченням, перекладом або проживанням. Склади на кордоні були заповнені необхідними речами протягом двох днів.

Наразі на словацькій стороні кордону представники встановили два пункти з речами для біженців на прикордонних постах в Ублі та у Вишньому Нємєцкому.

“На українському боці більше людей і потреб, колони автомобілів стоять і сотні людей годинами чекають на допомогу”, – каже Андреа Найвіртова, директор організації People at Risk.

People at Risk закликає словаків не приносити матеріальну допомогу самостійно, а реагувати на організовані потреби організації, щоб тримати ситуацію на контролі.

Нагадаємо, раніше Словацька республіка зробила виняток з правил перевезення домашніх тварин для тих, хто вирішив виїхати з України через військову агресію Росії.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі