fbpx
25 Березня, 2022

Словаччина заборонила ввезення домашніх тварин з притулків України

Словаччина заборонила ввезення домашніх тварин з притулків України

Тварини з притулків з України більше не можуть в’їхати до Словаччини. Ввіз тварин з притулків заборонений Державним управлінням ветеринарії та продовольства Словаччини.

Перевозити можна тільки домашніх тварин, у яких є господарі. Про це TASR повідомив директор Держуправління ветеринарії та продовольства Словаччини Йозеф Біреш.

тварини біженців у Словаччині

За його словами, наразі до Словаччини з України завезено близько 2300 домашніх тварин.

Словацька Республіка заборонила перевезення домашніх тварин з України однією з останніх країн-членів Європейського Союзу.

“Якщо тварини провозили через наші пункти пропуску і транзитом везли до Італії, то мені телефонували і запитували, чому я пропустив тварин пустив туди, бо там вже заборонили ввезення”, – сказав Біреш.

Він додав, що причиною заборони є також відсутність місць у притулках чи карантинних станціях. Також у тварин з притулків можуть бути небезпечні захворювання, як, до прикладу, сказ.

Нагадаємо, раніше Словацька республіка зробила виняток з правил перевезення домашніх тварин для тих, хто вирішив виїхати з України через військову агресію Росії.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі