fbpx
14 Березня, 2022

Словаччина висилає трьох російських дипломатів за шпигунство

Словаччина висилає трьох російських дипломатів за шпигунство

Словаччина вирішила видворити трьох співробітників посольства Росії в Словацькій Республіці. Причина – їхня діяльність з порушенням Віденської конвенції про дипломатичні відносини.

Про це TASR повідомив речник міністерства дипломатії Юрай Томага, заявивши, що дипломати повинні покинути Словаччину протягом 72 годин.

596f7edd F115 4c7e 8dca F0f5493bfa48

Словаччина зробила цей крок на основі оцінки словацьких спецслужб. У той же час Міністерство закордонних справ та європейських справ (МЗС) Словацької Республіки закликає посольство Росії здійснювати свою діяльність відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні відносини і утримуватися від подальшої діяльності, яка порушує Конвенцію та інші положення міжнародного права та дипломатичної практики.

Щоденна газета N сьогодні, 14 березня, повідомила, що окрім цього словацькі сили безпеки мають затримати трьох людей за підозрою у шпигунстві.

Серед них полковник Міністерства оборони Словаччини, співробітник Словацької інформаційної служби або особа, пов’язана з сайтом Головного управління. У поліції цю інформацію поки не підтверджують.

Нагадаємо, раніше президентка Словаччини Зузана Чапутова заявила, що Словаччина має бути незалежною від російського газу. Всі, хто підтримує таку залежність, діє всупереч інтересам Словаччини і прямо загрожують безпеці її громадян.

 

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі