fbpx
12 Квітня, 2022

SkyUp планує перевозити великі обсяги вантажів з Китаю в Україну через Польщу, Румунію та Молдову

SkyUp планує перевозити великі обсяги вантажів з Китаю в Україну через Польщу, Румунію та Молдову

Авіакомпанія SkyUp планує здійснювати перевезення великих обсягів вантажів із Китаю в Україну через Польщу, Румунію та Молдову. Також перевізник розробляє концепт перевезень вантажів із США, для чого необхідно пройти спеціальну процедуру отримання дозволів FAA.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

SkyUp

Авіакомпанія також веде діалог із Southern Airways Express (США) щодо брендування їх повітряних суден у кольори українського прапора та обговорює можливість створення “сестринських авіаліній”, які могли б залучити працювати співробітників SkyUp на основі аутсорсингу.

За даними на сайті авіакомпанії, у березні SkyUp виконала 21 евакуаційний рейс за маршрутом Кишинів – Тель-Авів і перевезла 2835 біженців до Ізраїлю за програмою репатріації, а також 124 їхніх домашніх улюбленців.

На сьогодні SkyUp працює над можливістю виконання евакуаційних рейсів до Португалії, Швеції та Великобританії за програмою Ізраїль – Румунія.

Крім цього, SkyUp домовилася з аеропортом Сучави (Румунія) про можливість транспортування карго. Це найближча точка до кордону України.

Компанія також підтвердила перевезення гуманітарних вантажів з Португалії та Ізраїлю в Україну через Польщу, у тому числі шоломів та одягу для армії.

Зазначається, що за цей час компанія перевезла 112 тонн гуманітарного вантажу. До складу вантажу увійшли медикаменти, серед яких інсулін, дитяче харчування, засоби особистої гігієни та побутової хімії, ковдри, пелюшки тощо. Вантаж був розподілений за цільовим призначенням: на потреби українських біженців у Кишиневі та різних містах України.

Раніше ми повідомляли, що напередодні військового вторгнення в Україну кількість авіарейсів над Словаччиною зросла на 35%, у той час як над сусідніми країнами трафік впав.

 

InfoPost.Media

Фото: SkyUp


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі