fbpx
21 Лютого, 2022

Скасування авіарейсів політизоване, небо над Україною залишається відкритим – Мінінфраструктури

Скасування авіарейсів політизоване, небо над Україною залишається відкритим – Мінінфраструктури

У Міністерстві інфраструктури України заявили, що небо над Україною залишається відкритим для польотів. Попри це понад десяток авіакомпаній внесли зміни до графіка польотів в Україну через питання безпеки.

За словами міністра Олександра Кубракова, Україна оперативно працює над заміщенням скасованих рейсів українськими авіаперевізниками, передає Інтерфакс-Україна.

“Нинішнє скасування рейсів низкою іноземних авіакомпаній продиктоване виключно інформаційним загостренням ситуації, а не реальними змінами щодо безпеки польотів” – зазначив Кубраков.

Олександр Кубраков

Про зміни у графіку польотів іноземними авіакомпаніями у ході брифінгу в МІУ у понеділок повідомив радник міністра інфраструктури та генеральний директор аеропорту Бориспіль Олексій Дубревський.

“Зміни відбулися у графіку понад 10 авіакомпаній. Вони передбачають не лише зміну повітряних суден (як ви чули, деякі авіакомпанії ставлять більш ємні повітряні судна). Також це зміни у графіку пересування. Деякі рейси вони скасовують, але ставлять на інший час”, – зазначив Дубревський.

За його словами, деякі авіаперевізники скасовують рейси точково – на окремі дати, деякі – на певний період, як, наприклад, KLM, концерн Lufthansa Group. До складу компанії входять Austrian Airlines, Swiss, Eurowings та сама Lufthansa.

Точкові зміни відбулись у графіках  Air Arabia, Air Astana.

“Відбувається скасування рейсу, а через годину-дві з’являється рейс на інший час або іншу дату. Це живий розклад, оперативна інформація стікається, і ми її аналізуємо. На тривалий час на сьогодні скасували рейси Lufthansa Group, SAS, KLM та Vueling”, – уточнив Дубревський.

Раніше у Мінінфраструктури заявили, що скасовані рейси Lufthansa продублює український авіаперевізник МАУ. Авіакомпанія пообіцяла також збільшити для цих напрямків кількість літаків.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі