fbpx
21 Лютого, 2022

МАУ замінять рейси Lufthansa, яка відмовилась літати з Одеси

МАУ замінять рейси Lufthansa, яка відмовилась літати з Одеси

Авіакомпанія Lufthansa Group оголосила про тимчасове припинення авіаперевезень до Одеси з 21 по 28 лютого. Крім того припинена робота перевізника у Києві.

Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури.

Lufthansa Одеса

Окремі рейси компанія здійснила ще 19 та 20 лютого, зберігши наразі тільки напрямки зі Львова.

За повідомленням Мінінфраструктури, рейси Lufthansa продублює український авіаперевізник МАУ. Обіцяють також збільшити для цих напрямків кількість літаків.

“МАУ розпочинає продаж квитків на Мюнхен та Женеву для забезпечення авіасполучення, яке Lufthansa Group тимчасово не може виконувати. Крім цього МАУ збільшує ємність повітряних суден за даними маршрутами”, – зазначили в міністерстві інфраструктури.

За словами представника МЗС України з питань санкційної політики Олексія Макеєва, причиною скасування польотів у авіакомпанії називають ситуацію з COVID-19 в Україні.

“Для мене, як для дипломата, з одного боку, причини зрозумілі. В усьому тому масиві інформації від офіційних кіл різних держав про скупчення російських військ на кордонах України, про загрозу збройного вторгнення, про евакуацію з Києва посольств — бізнес проводить власну оцінку ризиків. Однак для авіакомпаній рівня Люфтганзи чи КЛМ, Свіс, Остріан, які теж скасували рейси в Україну, неприпустимо у своїх комунікаціях чи діях вважати своїх клієнтів ідіотами. Сьогодні зранку пасажири Люфтганзи, чиї рейси були скасовані, отримали повідомлення, в якому стверджується, що рейс відмінено … через ситуацію з ковідом!І пропонують дозвонитися до хотлайну за номером … в Росії”, — зазначив Макеєв.

Нагадаємо, раніше представники однієї з найбільших іноземних авіакомпаній-лоукостерів в Україні Ryanair заявили, що зобов’язані здійснювати перевезення пасажирів в Україну та з неї до тих пір, поки не відбудеться відкрите вторгнення Росії.

 

InfoPost.Media

Фото: tvp.info


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі