19 Квітня, 2022

Сійярто зманіпулював роспропагандою про знищення поставок зброї у Львові

Сійярто зманіпулював роспропагандою про знищення поставок зброї у Львові

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто під час пресконференції з главою МЗС Туреччини Мевлютом Чавушоглу зманіпулював щодо відмови постачання Угорщиною озброєння Україні. При цьому угорський міністр використав тези, розповсюджувані російською пропагандою про нібито знищення військових поставок з країн Європи.

“Найважливішим аспектом для нас тут є безпека Угорщини, ми зробимо все можливе, щоб Угорщина не потрапила у війну. Тому ми досі не постачаємо озброєння в Україну і не дозволяємо поставки зброї безпосередньо в Україну через Угорщину”, – цитує Сійярто угорське видання Нirado.

278308062 519920972934534 523427592853357293 N

За його словами, правильність цього рішення уряду підтверджувалася неодноразово, останнім часом останніми днями. Як приклад він навів бомбардування околиць Львова російськими ракетами 18 квітня. При цьому глава угорського МЗС заявив, що ракетними ударами були нібито знищені поставки зброї в Україну.

“Ми не хочемо, щоб подібні сцени відбувалися в населених угорцями районах поблизу угорсько-українського кордону”, – сказав він. – “Водночас, звичайно, ми виступаємо за територіальну цілісність і суверенітет України і продовжимо найбільшу гуманітарну операцію в історії Угорщини, а також прийом біженців з України”.

Варто додати, що за заявою Пентагону, наразі немає інформації про знищення атаками російських військ будь якої з надісланих Україні партій військової допомоги. Не підтвердили цю інформацію і в українському оборонному відомстві.

Також Сійярто вчергове заявив, що його країна не підтримуватиме санкції ЄС проти російського газу та нафти. За його словами, “нація не може заплатити за цю війну”.

Також зауважимо, що за заявою верховного представника Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля, хоча Угорщина не дозволяє поставки зброї на свою територію, вона також бере участь у постачанні зброї Україні, “сплачуючи власну частку”.

 

InfoPost.Media

Фото: Szijjártó Péter / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі