fbpx
22 Лютого, 2022

Ryanair припинив літати з Харкова і Херсона, а в airBaltic скасували всі нічні рейси

Ryanair припинив літати з Харкова і Херсона, а в airBaltic скасували всі нічні рейси

Українські аеропорти Харків та Херсон стали недоступними у системі бронювання на сайті та в мобільному додатку ірландського лоукостера Ryanair.

Про це пише Lowcost.

Kharkiv Airport Ryanair 12

На початку забронювати квитки лоукостера Ryanair на рейси з Харкова та Херсона було неможливо, однак напрямки в системі зберігались. Однак при спробі забронювати переліт на найближчі дати або на літо, система авіакомпанії показує, що немає доступних вильотів та переадресовує на вильоти зі Львова.

На даний момент у системі бронювання Ryanair доступні квитки лише з Києва, Львова та Одеси.

Також рейси з України та в Україну, щоправда тільки нічні, призупинила латвійська авіакомпанія airBaltic. Таке рішення діятиме до кінця лютого.

“У ситуації, що склалася, авіакомпанія вирішила до кінця лютого 2022 року призупинити нічні польоти в Україну та з України. airBaltic продовжить виконувати рейси з Києва як до Риги, так і до Вільнюса”, – повідомив авіаперевізник.

airBaltic скасував п’ять нічних рейсів між Києвом та Вільнюсом та два рейси між Одесою та Ригою.

Варто нагадати, що раніше глава лоукостера Ryanair заявив, що не бачить сенсу у зупинці рейсів в Україну зараз, оскільки від європейської влади не було заяв про небезпеку польотів. Виконавчий директор групи Ryanair Майкл О’Лірі пообіцяв, що літаки компанії літатимуть в Україну, поки не буде відкритого вторгнення Росії.

 

InfoPost.Media

Фото: аеропорт Харків


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі