Новини 26 Грудня 18:03

Румунське село увійшло до найкращих туристичних відкриттів 2021 року Тhe Guardian

Британське видання Тhe Guardian опублікувало список найкращих туристичних напрямків 2021 року за версією своїх авторів. До нього увійшло і румунське гірське село Добрая, що в повіті Караш-Северін на південному заході Румунії.

Авторка Тhe Guardian Кейт Ешелбі разом зі своєю родиною відкрила місце для глемпінгу в Добраї. Незважаючи на те, що це надто доступне місце, “нове місце сили високо в диких горах”, за її словами, безумовно, варто відвідати.

“Це варте кожного кроку, коли ви нарешті побачите чотири білі намети-дзвіночки, які дивляться на безмежні гори”, – написала журналістка.

2990

Як зазначила Кейт Ешелбі, усі страви для постояльців готують самодостатні власники – сім’я Радута. Кожен інгредієнт місцевих страв органічно вирощений або вироблений ними.

“Я поїхала в серпні з моїм чоловіком і двома маленькими дітьми, яким сподобалось допомагати повертати корів додому з випасу в лісах, а потім доїти їх вручну. І ми гойдалися в гамаках під сливами, влаштовували пікнік у садах і ходили до поодиноких хуторів, розкинутих серед вершин. Це настільки буколічно (безтурботно, – ред.), що я наполовину очікував, що грецький бог Пан (грецький бог лісів, мисливців та пастухів, син Гермеса і німфи Дріопи, – ред.) з’явиться зі своєю флейтою”.

Всього в публікації The Guardian рекомендує 21 туристичний напрямок в Сицилії, Хорватії, Норвегії, Португалії тощо.

Раніше ми зібрали найяскравіші різдвяні ярмарки Румунії, які варто відвідати цього року. Цьогоріч заходи, покликані повернути дух зимових свят у центри міст прийматимуть відвідувачів тільки на підставі пред’явлення європейського цифрового сертифіката COVID-19. Проходять різдвяні ярмарки у кількох містах країни, деякі з них триватимуть до 2 січня.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі