26 Грудня, 2021

Румунське село увійшло до найкращих туристичних відкриттів 2021 року Тhe Guardian

Румунське село увійшло до найкращих туристичних відкриттів 2021 року Тhe Guardian

Британське видання Тhe Guardian опублікувало список найкращих туристичних напрямків 2021 року за версією своїх авторів. До нього увійшло і румунське гірське село Добрая, що в повіті Караш-Северін на південному заході Румунії.

Авторка Тhe Guardian Кейт Ешелбі разом зі своєю родиною відкрила місце для глемпінгу в Добраї. Незважаючи на те, що це надто доступне місце, “нове місце сили високо в диких горах”, за її словами, безумовно, варто відвідати.

“Це варте кожного кроку, коли ви нарешті побачите чотири білі намети-дзвіночки, які дивляться на безмежні гори”, – написала журналістка.

2990

Як зазначила Кейт Ешелбі, усі страви для постояльців готують самодостатні власники – сім’я Радута. Кожен інгредієнт місцевих страв органічно вирощений або вироблений ними.

“Я поїхала в серпні з моїм чоловіком і двома маленькими дітьми, яким сподобалось допомагати повертати корів додому з випасу в лісах, а потім доїти їх вручну. І ми гойдалися в гамаках під сливами, влаштовували пікнік у садах і ходили до поодиноких хуторів, розкинутих серед вершин. Це настільки буколічно (безтурботно, – ред.), що я наполовину очікував, що грецький бог Пан (грецький бог лісів, мисливців та пастухів, син Гермеса і німфи Дріопи, – ред.) з’явиться зі своєю флейтою”.

Всього в публікації The Guardian рекомендує 21 туристичний напрямок в Сицилії, Хорватії, Норвегії, Португалії тощо.

Раніше ми зібрали найяскравіші різдвяні ярмарки Румунії, які варто відвідати цього року. Цьогоріч заходи, покликані повернути дух зимових свят у центри міст прийматимуть відвідувачів тільки на підставі пред’явлення європейського цифрового сертифіката COVID-19. Проходять різдвяні ярмарки у кількох містах країни, деякі з них триватимуть до 2 січня.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі