fbpx
24 Лютого, 2022

Румунія не буде залучена до військового конфлікту в Україні та знаходиться під захистом НАТО – Йоханніс

Румунія не буде залучена до військового конфлікту в Україні та знаходиться під захистом НАТО – Йоханніс

Президент Клаус Йоханніс заявив, що Румунія не буде залучена до військового конфлікту в Україні і що жоден румун не повинен боятися за свою безпеку та безпеку своєї родини.

Клаус Йоханніс наголосив, що Румунія рішуче засуджує абсолютно невиправдану, незаконну та неспровоковану агресію російської армії проти України та наголосив, що єдиним рішенням для подолання цієї серйозної кризи є дипломатичне рішення. Про це повідомляє digi24.

Клаус Йоханніс

Президент сказав, що Румунія має найширші гарантії безпеки, і ніколи в історії країна не була краще захищена від будь-якої потенційної агресії.

“Я хочу дуже чітко підкреслити: Румунія не буде втягнута у військовий конфлікт в Україні! Більше того, запевняю вас, що разом з урядом, парламентом Румунії та нашими міжнародними союзниками я застосую абсолютно всі необхідні заходи, щоб румунські громадяни жодним чином не постраждали”, – зазначив він.

Йоханніс також сказав, що Румунія готова боротися з будь-якими економічними та гуманітарними наслідками, які може спричинити можливий тривалий конфлікт між Росією та Україною.

“У ці трагічні часи ми думаємо про український народ, про всіх українських жінок, чоловіків і дітей, вимушених жити в жаху, невинних і побічних жертв війни, яку вони не розуміють і не бажали. Як би погано вони не намагалися зробити, останні ревізіоністи в історії повинні знати, що світ, який вони хочуть відродити, давно в минулому”.

Нагадаємо, в ніч на 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив із екстреним зверненням до росіян, в якому повідомив про рішення щодо військової операції на Донбасі.

За його словами, Росія прийняла рішення про проведення спеціальної операції на території України.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі