01 Вересня, 2021

Румунія анонсувала будівництво автобану до кордону з Україною

Румунія анонсувала будівництво автобану до кордону з Україною

Україну з Румунією з’єднає нова швидкісна дорога. Вже у червні 2022 року в експлуатацію повинні ввести біля 120 кілометрів автостради, яка стане продовженням автобану А7 та матиме сполучення з іншою автострадою А3 аж до Бухаресту. Про це повідомляє Балканський оглядач.

Наразі проектна організація вже провела оцінку дорожнього руху і аналіз проекту та визначила кінцевий варіант маршруту з усіма розв’язками різних рівнів, сполучними дорогами тощо. Для двох ділянок, Пашкани-Сучава (близько 62 км) та Сучава-Сірет (близько 57 км), наразі розробляється техніко-економічне обґрунтування та готуються проекти. Загальна вартість будівництва становитиме понад 21 млн. леїв (близько 4,3 млн. євро)

Autoban

Біля 30 кілометрів шляху від сполучення з дорогою на Радауші і аж до Сірету буде відповідати стандарту автобану. Закінчуватиметься нова дорога біля українського кордону в Чернівецькій області.

Після завершення будівництва страса A7 візьме на себе більшу частину трафіку автомобілів існуючої дороги DN2 / E85, яка визнана найнебезпечнішою національною дорогою в Румунії через велику кількість аварій.

Нагадаємо, раніше в Братиславі ввели інтелектуальну систему управління рухом на об’їздній дорозі та підвищили максимально дозволену швидкість до 130 км/год. Це викликало занепокоєння мера Братислави Матуша Валло, на думку якого такі зміни нашкодять громадському транспорту та жителям міста.

 

Infopost.Media

Фото: agora.md


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі