fbpx
23 Грудня, 2021

Російський пропагандистський телеканал Russia Today таки заборонили в Німеччині

Російський пропагандистський телеканал Russia Today таки заборонили в Німеччині

Німецький медіа-регулятор MABB наказав європейському супутниковому оператору Eutelsat 9B видалити мовлення нового німецькомовного телеканалу Russia Today DE зі своїх студій у Москві.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Rt Deutsch

Як ми повідомляли, телеканал RT отримав відмову в німецькій ліцензії. Однак, щоб обійти обмеження, російські спеціалісти скористались ліцензією, виданою Сербією на мовлення телеканалу “RT auf Deutsch (RT DE)”.

Німецький медіа-регулятор MABB попередив, що домагатиметься припинення трансляції цього каналу і вже за кілька днів ефіри припинилися.

Головний редактор медіа-групи “Россия сегодня” і RT TV Маргарита Сімоньян висловила у середу сподівання, що Москва відреагує на дії німецького медіа-регулятора у відповідь на останні події.

Влада Росії прореагувала: міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров не виключив, що Москва буде змушена адекватно відповісти. Він заявив, що за даною ситуацією стоїть нібито німецька влада.

“У нас часто виникала спокуса відповісти дзеркально, але донедавна у нас переважала переконаність, що ми не хочемо йти таким же шляхом — удушення преси та удушення ЗМІ… Та тепер я не виключаю, що ми змушені будемо відповідати”, – пригрозив Лавров.

У вересні YouTube у Німеччині заблокував два відеоканали Russia Today. Причиною стало порушення правил щодо розголошення неправдивої інформації про коронавірусну інфекцію та недотримання правил платформи.

Варто нагадати також, що у жовтні Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) також анулювала ліцензію на мовлення Першого балтійського каналу. Його сітка наповнювалась ретрансляціями програм російського Першого каналу, а мовлення поширювалось на всі країни Балтії. Порушення каналу зафіксували через поширення відомостей, що несуть загрозу суспільному здоров’ю. Так у програмах “Здоровье” та “Жить здорово” розповідалось, що коронавірус не надто заразний, а захистити себе можна просто вживаючи в їжу оселедець.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі