fbpx
16 Грудня, 2021

Різдвяні ярмарки у словацьких Кошицях скасували, але відкриють каток

Різдвяні ярмарки у словацьких Кошицях скасували, але відкриють каток

Цього року мешканці та гості словацького міста Кошице, що за 100 км від кордону з Україною, не побачать різдвяних ярмарків. Таке рішення прийняло обласне управління охорони здоров’я в Кошицях.

Рішення уряду, за яким з 17 грудня діятиме лише вечірня комендантська година, нічого не змінило, адже не стосується масових заходів, у тому числі різдвяних ярмарок, повідомляє Рravda.sk.

Kosice Rozpravkovo Nestandard1

Відмінили цьогоріч і культурні заходи біля головної сцени міста та торгівлю з дерев’яних будиночків у центрі Кошиць.

Поки що залишається відкритим питання, в якій формі та чи будуть новорічні святкуванняу місті. Наразі відмінили популярний дитячий новорічний вечір в історичній ратуші. Однак залишається можливість провести виступи артистів або фаєр-шоу на відкритому просторі.

Остаточне рішення місцева влада обіцяє прийняти найближчими днями, залежно від пандемічних заходів, що діятимуть наприкінці року.

Проте передріздвяною атмосферою жителі та гості міста можуть насолоджуватися у міському парку, який з минулої п’ятниці перетворився на пейзажну алею. Тут відвідувачів чекають освітлені казкові персонажі, створені за мотивами найвідоміших словацьких казок.

Klzisko Kosice Nestandard1

Крім того регіональне управління охорони здоров’я погодило заявку комунального підприємства Tepelné hospodárstvo (TEHO) на експлуатацію пересувної ковзанки в міському парку Кошице. Каток зможе запрацювати у п’ятницю, 17 грудня. З нагоди сторіччя хокею в Кошицях відбудеться товариський матч хокейних команд ХК Кошице та Liba Academy.

«Вхід на територію буде можливий лише для осіб, які перебувають в режимі ОP, тобто для щеплених та тих, хто одужав від COVID-19. Максимальна місткість ковзанярів на ковзанці наразі може становити лише 1 особу на 25 м.кв. без присутності глядачів”, – каже Зузана Діцова, директор RÚVZ у Кошице.

Таким чином, у Міському парку одночасно можуть кататися на ковзанах максимум 33 особи.

Нагадаємо, раніше у столиці Словаччини Братиславі скасували організацію різдвяних ярмарків на Головній площі в центрі міста. Вони мали відбутися з 26 листопада по 22 грудня. Місто Пряшів у співпраці з Парком культури та дозвілля теж вирішило цього року не відкривати традиційні різдвяні кіоски.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі