fbpx
21 Грудня, 2021

Резніков та Залужний почали робочий візит до Угорщини для налагодження діалогу

Резніков та Залужний почали робочий візит до Угорщини для налагодження діалогу

У вівторок, 21 грудня, Міністр оборони України Олексій Резніков та Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний розпочали робочий візит до Угорщини. Мета візиту – налагодження діалогу з угорськими колегами із військових відомств.

Про це повідомляє управління преси та інформації Міністерства оборони України.

Олексій Резніков та Валерій Залужний

Також про візит керівників Міноборони та ЗСУ на своїй сторінці розповіла Надзвичайна і Повноважна Посолка України в Угорщині Любов Непоп. Саме за підтримки українського посольства і відбувається візит.

“Ключова мета візиту — двосторонні перемовини із Міністром оборони Угорщини Тібором Бенкьо та Командувачем Збройних Сил Угорщини генерал-лейтенантом Ромулусом Русін-Сенді. В центрі уваги буде обговорення інтенсифікації воєнно-політичного діалогу, двостороннього співробітництва між оборонними відомствами тощо”, – йдеться в повідомленні міністерства.

Також сторони планують обговорити ситуацію в Європі, у тому числі в контексті загроз агресивної політики РФ та її негативний вплив на європейський безпековий порядок.

Варто зазначити, що візит міністра оборони та головнокомандувача ЗСУ проходить на тлі інформаційного вкиду в російських та угорських медіа. Скориставшись емоційними словами колишнього голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, пропагандистські ЗМІ опублікували інформацію про начебто передислокування української 128-ї гірсько-штурмової бригади із зони ООС до кордону з Угорщиною.

 

InfoPost.Media

Фото ілюстративне з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі