27 Квітня, 2022

Raiffeisenbank став першим банком у Чехії, який приймає українські гривні

Raiffeisenbank став першим банком у Чехії, який приймає українські гривні

З понеділка, 24 квітня, Raiffeisenbank у Чехії приймає українські гривні у всіх відділеннях із касою. Фізичні особи можуть внести їх на особистий рахунок, де вони будуть конвертовані у валюту на вибір клієнта.

Гроші з рахунку можна зняти одразу і без обмежень у відділенні чи банкоматі. За даними агентства ČTK, інші великі банки поки що не пропонують цю послугу.

Bzpbme

“Як системно важливий банк, ми шукаємо способи полегшити перебування громадян України, які постраждали від війни, у Чехії”, – зазначили у банку.

Через обмежену конвертованість Raiffeisenbank  буде купувати в кожного клієнта максимум 5000 гривень на добу. До депозитів приймаються лише банкноти номіналом від 20 гривень і вище (близько 15 крон). Банк встановлює курс купівлі на своєму сайті та у відділеннях.

Нагадаємо, що з початку російського вторгнення МВС Чехії видало 308 170 віз біженцям з України. Українці, які тікають від російського вторгнення, отримують тимчасові візи, які дозволяють їм перебувати в Чехії до року. У той же час вони мають доступ до державного медичного страхування, освіти, ринку праці та мають право на додаткову допомогу.

Крім того з початку російського вторгнення до роботодавців у Чехії працевлаштувалися понад 12 600 українців. Найчастіше це на посадах у виробництві, логістиці чи послугах. Зараз на обліку бюро праці перебуває майже 8400 українських біженців.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі