fbpx
20 Лютого, 2022

Провокації на Сході: бойовики обстріляли околиці Луганська з важкого озброєння

Провокації на Сході: бойовики обстріляли околиці Луганська з важкого озброєння

У неділю, 20 лютого, російсько-окупаційні війська продовжили обстрілювати територію України. При цьому близько 21 години під атаку потрапили навіть тимчасово окуповані території Луганська.

У пресцентрі операції Об’єднаних сил обстріли назвали провокацією з метою звинувачення українських військових.

За даними штабу ООС, бойовики відкрили вогонь з важкого озброєння.

“Сьогодні близько 21 години, російсько-окупаційні війська здійснили чергову провокацію з метою звинувачення українських військових. Агресор відкрив вогонь з важкого озброєння, з району населеного пункту Лобачеве в напрямку Луганська”, – йдеться в повідомленні.

Як стверджують у штабі ООС, окупаційні сили самі підривають об’єкти інфраструктури на окупованих територіях та здійснюють хаотичні обстріли населених пунктів.

Таким чином противник намагається спровокувати та звинуватити Збройні Сили України у веденні вогню по тимчасово окупованих територіях та нагнітати ситуацію.

“Такими діями загарбники вкотре продемонстрували своє цинічне та байдуже ставлення до життя й здоров’я мирних мешканців”, – повідомили в штабі ООС.

У Командуванні операції Об’єднаних сил офіційно заявили, що підрозділи ООС неухильно дотримуються мінських домовленостей і норм міжнародного гуманітарного права.

Нагадаємо, російські ЗМІ 18 лютого повідомили про “потужний вибух” у центрі тимчасово окупованого Донецька. Разом з тим ватажки ОРДЛО заявили про наступ українських військ, по черзі оголосили масову евакуацію населення до Росії, а у місті увімкнули тривожні сирени.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі