fbpx
17 Грудня, 2021

Прокол: Суд Ростова-на-Дону офіційно визнав присутність російських військ на сході України

Прокол: Суд Ростова-на-Дону офіційно визнав присутність російських військ на сході України

Кіровський районний суд міста Ростова-на-Дону у рамках справи №1-82/2021 офіційно визнав, що Збройні сили РФ перебувають на сході України, а саме на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини.

Текст оприлюднено на державному сайті “Судові рішення РФ”.

Russian Aid Convoy

Вирок суду під головуванням судді Леонарда Шолохова було винесено 13 листопада 2021 року у кримінальній справі про корупцію, а текст опубліковано на сайті суду.

Судячи з вироку, фігурант справи В’ячеслав Забалуєв у травні – жовтні 2019 року зірвав постачання продовольства військовим РФ, які перебували на території, що підконтрольні так званим “ЛНР” та “ДНР”.

Заступника регіонального керівника з військового харчування місцевої компанії було визнано винним за статтею про посередництво у хабарі.

“Постачання продовольства в ДНР і ЛНР здійснювалося зі складу, розташованого за адресою: <адреса>, періодичність поставок 1 раз на два тижні. Колона формувалася більш ніж з 70 машин вантажопідйомністю близько 40 тонн та загальним обсягом понад 1 300 тонн. В асортимент продовольства входили борошно, консерви, свіжі овочі. Сумарна вартість продовольства на одне постачання становила понад 130 млн рублів”, – йдеться у вироку.

І уточнюється, щодо “зриву постачання продукції на користь РФ і військовослужбовців РФ, що перебувають на бойовому чергуванні в ДНР та ЛНР”.

Таким чином російський суд підтвердив те, що офіційна Москва вперто заперечує – а саме присутність російської армії на окупованому Донбасі.

Прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що йдеться про “помилку”.

“Ну, напевно, йдеться про помилку тих, хто писав цей текст. Тому що це неможливо. Ніяких збройних сил Російської Федерації на території самопроголошених республік не було та немає. Збройні сили Російської Федерації є на території Російської Федерації. Гуманітарна допомога постійно постачається, ви знаєте про це. Вона постачається у ці республіки. Ці республіки гостро потребують цієї допомоги. Але про жодні поставки, які ви процитували, мови йти не може. Це помилка тих, хто складав цей документ”, – заявив Пєсков.

Нагадаємо, США висловили стурбованість можливими спробами Росії “спробувати заново переспівати” вторгнення 2014 року в Україну. На думку державного секретаря США Ентоні Блінкена, у Росії спостерігається підвищений рівень військової активності. Це може бути передумовою того, що Росія знову під якимись надуманими приводами може спробувати повторити вторгнення 2014 року на територію України.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі