fbpx
08 Грудня, 2021

Президент Франції Макрон візьме участь у саміті Вишеградської групи в Будапешті

Президент Франції Макрон візьме участь у саміті Вишеградської групи в Будапешті

Президент Франції Еммануель Макрон візьме участь у саміті Вишеградської групи, який відбудеться в Будапешті 13 грудня. Угорці запросили Макрона на саміт Вишеградської групи, оскільки Франція готується головувати в Європейському Союзі з 1 січня 2022 року.

Згідно з проектом програми на наступний понеділок глава французької держави проведе двосторонню зустріч з президентом Яношем Адером, а потім прем’єр-міністром Віктором Орбаном, який зараз очолює Вишеградську групу, пише Rzeczpospolitа.

Emmanuel Macron

Використовуючи угорське запрошення, Макрон хоче обговорити з країнами Вишеградської групи європейські пріоритети. Серед них – боротьба зі зміною клімату, цифрову трансформацію, посилення європейської оборони, а також політику ЄС щодо іммігрантів та біженців.

Також Макрон проведе зустрічі з представниками угорської опозиції.

Варто нагадати, що Вишеградська група – це форум співпраці між Польщею, Угорщиною, Чехією та Словаччиною.

Важливо також додати, що в понеділок, 6 грудня, на офіційному сайті прем’єр-міністра Угорщини з’явився лист за підписом Віктора Орбана, в якому той візійно описував співпрацю Угорщини та власні політичні відносини з Ангелою Меркель за 16 років її перебування на посаді канцлера Німеччини. У листі чи не вперше у своєму житті Віктор Орбан публічно назвав ситуацію в Україні “російсько-українською війною”.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі