04 Травня, 2022

Прем’єр Угорщини заявив Папі Франциску, що РФ планує завершити війну до 9 травня

Прем’єр Угорщини заявив Папі Франциску, що РФ планує завершити війну до 9 травня

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив Папі Франциску, що у росіян є план закінчити війну.

Про це Папа Римський сказав в інтерв’ю Corriere della Sera, опублікованому у вівторок 3 травня.

Папа Римський Франциск

Папа Франциск сказав, що прем’єр-міністр Угорщини заявив йому під час аудієнції, що “у росіян є план, і що все закінчиться 9 травня”.

“Для миру не вистачає волі, — війна жахлива, і ми повинні про це кричати… Орбан, коли я з ним зустрівся, сказав мені, що у росіян є план про те, що 9 травня все закінчиться. Я сподіваюся, що це так, щоб ми також розуміли швидкість ескалації цих днів. Бо зараз це не тільки Донбас, це Крим, це Одеса, він забирає в України чорноморський порт, от і все. Я песимістично налаштований , але ми повинні зробити все можливе, щоб зупинити війну”, — зауважив Франциск.

Раніше задля припинення війни в Україні Папа Франциск був готовий зустрітися з Путіним у Москві.

Варто додати, що Папа Франциск у неділю, 1 травня, назвав війну в Україні “жахливим регресом людства” і сказав, що місто Маріуполь зазнало “варварського бомбардування та знищення”.

 

InfoPost.Media

Фото: Vatican Media/LaPresse


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі