18 Травня, 2022

Посольство Словаччини повернулося до Києва

Посольство Словаччини повернулося до Києва

Від сьогодні, 18 травня, посольство Словаччини відновило роботу в Києві. Про це під час засідання уряду заявив міністр закордонних справ та європейських справ Іван Корчок.

За словами міністра, у посольстві є команда спеціалістів Управління спеціального призначення, які забезпечуватимуть захист дипломатів, пише TASR.

Іван Корчок (2)

“Вчора пізно ввечері до Києва приїхала група спеціалістів та правоохоронців Управління спеціального призначення, щоб забезпечити охорону нашого посольства в Києві. Ми відновили свою діяльність, і з сьогоднішнього дня посольство буде працювати”, – сказав Корчок.

За його словами, четверо таких працівників працюватимуть у Києві.

За словами глави дипломатії Словаччини, ситуація досі напружена і міністерство моніторить її, але влада країни вважає політично важливим перебування посольства саме в Києві. Корчок повідомив, що коли ситуація заспокоїться, члени родин дипломатів та працівники посольства також зможуть повернутися до Києва.

Посольство Словаччини в Києві було евакуйовано на початку березня після оцінки ситуації з безпекою. Пізніше, як ми повідомляли, штаб-квартиру посольства перенесли з Києва до Ужгорода.  Цим кроком Словаччина хотіла показати, що вона залишається присутньою в Україні. В Ужгороді діяли евакуйовані з Києва співробітники посольства.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі