fbpx
19 Квітня, 2022

“Пошта Молдови” випустила спеціалізовану марку на підтримку України

“Пошта Молдови” випустила спеціалізовану марку на підтримку України

У Молдові на знак солідарності з Україною випустили марку “Молдова за мир”. Тираж марок, які випустила “Пошта Молдови”, склав 250 тисяч екземплярів, а з них 5 тисяч безкоштовно передали біженцям з України та волонтерам.

“Пошта Молдови” випустила марку “Молдова за мир”. Мир означає любов і турботу про людей, безпеку та захист кожного з нас. Тисячі громадян Молдови об’єдналися заради України, допомоги біженцям та надали їм усю необхідну підтримку”, — йдеться у повідомленні “Пошти Молдови”.

278603162 358703159607536 3849138825397425097 N (1)

За даними підприємства “Пошта Молдови”, марка буде доступна у всіх поштових відділеннях. Українські біженці та волонтери на Moldexpo та інших центрах розміщення зможуть за їх допомогою надіслати листи зі словами підтримки своїм родичам, друзям та близьким, які залишилися в Україні.

Нагадаємо, раніше влада Молдови розповіла, що на утримання одного біженця в Молдові йде приблизно $25-30 на день. Однак достовірно оцінити вартість перебування вимушених мігрантів неможливо, оскільки великий внесок у підтримку зробили благодійники.

 

InfoPost.Media

Фото: Poșta Moldovei / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі