fbpx
18 Квітня, 2022

Поранених українських бійців лікують у польських шпиталях

Поранених українських бійців лікують у польських шпиталях

Деякі українські солдати, поранені в результаті бойових дій, доставлені до польських лікарень для лікування. Крім того, поляки зараз надають медичну допомогу постраждалим на передовій війни з росіянами.

Про це з посиланням на прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького повідомляє Euractiv.

“Не всі знають про те, що Польща приймає на лікування українських військових”, – сказав Моравецький, розповідаючи про те, як польські лікарні приймали постраждалих під час свого візиту до Вроцлава.

Матеуш Моравецький

Моравецький сказав, що уряд також готовий вивезти до Польщі поляків, які все ще живуть в Україні.

“Ми готові підготувати окремий транспорт для всіх тих, хто захоче швидко переїхати з територій Західної України до Республіки Польща у разі посилення бойових дій в Україні”, – наголосив глава уряду.

У лютому питання прийому поранених на війні українців до польських госпіталів обговорювали, коли заступник міністра охорони здоров’я Вальдемар Краска повідомив, що 120 польських закладів готові підготувати 7 тис. лікарняних ліжок для українських солдатів.

Також між Польщею та Україною курсуватиме спеціальний медичний потяг для перевезення тих, хто потребує госпіталізації.

Німеччина також надає медичну допомогу пораненим українцям. Поранених спочатку відправляють до Польщі, а потім літаком до Берліна.

З початку російського вторгнення в Україну Польща прийняла майже три мільйони біженців з країни, що постраждала від війни, і направила в Україну гуманітарну допомогу та бойові припаси.

Нагадаємо, що у польському Вроцлаві біженцям з України допомагають навіть безпритульні. 20 чоловіків із притулку Святого брата Альберта стали волонтерами у спортивно-розважальному залі “Hala Orbita”, де розмістили 350 місць для проживання тимчасових переселенців з України.

 

InfoPost.Media

Фото: Janez Janša / Twitter


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі