fbpx
24 Листопада, 2021

Попри карантин за перші 9 місяців у Словаччині відкрили майже 15 тисяч компаній

Попри карантин за перші 9 місяців у Словаччині відкрили майже 15 тисяч компаній

За перші дев’ять місяців цього року в Словаччині було створено 14 705 нових фірм, що на 29 компаній більше, ніж у 2020 році. Абсолютну більшість компаній створено в Братиславському краї.

Про це йдеться в повідомленні консалтингової компанії Dun & Bradstreet.

Komerc Sk

Бізнес у Словаччині не сповільнюється, незважаючи на триваючу пандемію. За перші три квартали у Словаччині було створено 14 548 товариств з обмеженою відповідальністю та 157 акціонерних товариств.

Найбільше, 4403 компанії, було створено в Братиславському краї. У Нітранському краї – 1760 компаній, у Жилінському – 1564.

Більшість компаній реєстрували підприємці в березні, квітні та травні, коли в середньому створювалося 1700 нових фірм на місяць.

Ситуація в Словаччині відрізняється від ситуації на чеському ринку, де темпи створення нових компаній з року в рік були швидшими. Загалом за 9 місяців цього року у Чехії було створено 22 250 нових компаній, що на 11 відсотків більше, ніж у попередньому році.

Також ми проаналізували, що кажуть словацькі експерти про зростання цін на нерухомість. Рекордно дешева іпотека, великий апетит у людей мати дах над головою та повільне будівництво нових квартир – ось головні причини росту цін на житло. Цікавою виявилась і думка закарпатських експертів про те, чи вплине ріст цін на нерухомість на українське прикордоння.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі