fbpx
23 Грудня, 2021

Польща скоротить дію COVID-сертифікатів до 9 місяців навіть після ревакцинації

Польща скоротить дію COVID-сертифікатів до 9 місяців навіть після ревакцинації

З 1 лютого наступного року термін дії COVID-сертифікатів у Польщі скоротиться до 9 місяців з дати останнього щеплення, навіть після прийому бустерної дози. Таке рішення прийняли на основі регламенту, ухваленого Єврокомісією напередодні.

Про це заявив речник МОЗ Войцех Андрусевич під час прес-конференції в середу, повідомляє msn.

Wojciech Andrusiewicz

За його словами, у вівторок, 21 грудня, Європейська комісія ухвалила закон, згідно з яким для подорожей між країнами ЄС дія сертифікатів ЄС про COVID триватиме протягом 9 місяців (270 днів) після повної вакцинації від COVID-19.

“Міністр охорони здоров’я (Адам Недзельський) прийняв рішення, що в Польщі також сертифікати вакцинації, навіть після бустерної дози, будуть діяти з 1 лютого протягом 9 місяців”, – сказав він. – З 1 лютого як довідка про повну вакцинацію, так і довідка про ревакцинацію будуть дійсні 9 місяців, – сказав речник.

Також він додав, що нововведення торкнуться і всіх раніше виданих довідок про вакцинацію від коронавірусу.

На даний момент термін дії становить один рік. Для тих, хто приймає бустерну дозу вакцини проти COVID-19, сертифікат ЄС на COVID-19 має бути продовжений без встановленого ліміту. Наразі недостатньо інформації про період захисту після додаткової дози, повідомили в Європейській комісії.

Нагадаємо, 17 грудня у Польщі підтвердили перший випадок зараження новим варіантом коронавірусу Омікрон. Випадок інфікування зафіксували в Катовіце. За словами Сілезького воєводи Ярослава Вєчорека, пацієнт здоровий і перебуває в ізоляторі міста Мишкув.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі