fbpx
21 Лютого, 2022

Польща скликає позачергове засідання ОБСЄ за зверненням України

Польща скликає позачергове засідання ОБСЄ за зверненням України

Польща, яка зараз головує в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), заявила в неділю, 20 лютого, що скликає позачергову сесію Постійної ради групи з питань України.

Про це повідомляє Reuters.

Osce ОБСЄ

Від імені України до Польщі про про проведення екстреного засідання ОБСЄ звернувся постійний представник при організації Євген Цимбалюк. Відповідний лист з’явився у Twitter постійного представника Польщі при ОБСЄ Адама Халачинського.

“Я також запросив для участі спеціального представника ОБСЄ в Україні Мікко Кіннунена. Вирішення проблем, пов’язаних із безпекою, є головним завданням ОБСЄ”, – написав Халачинський.


Мето засідання – обговорити події останніх годин ескалації конфлікту на Сході та кроки ОБСЄ в цій ситуації для того, щоб знизити напруженість. Про це розповів PolsatNews заступник голови МЗС Польщі Павло Яблонський.

“Ми використовуємо всі інструменти, які нам доступні, щоб уникнути збройного конфлікту”, – сказав він.

Варто нагадати, що у неділю, 20 лютого, російсько-окупаційні війська продовжили обстрілювати територію України. При цьому близько 21 години під атаку потрапили навіть тимчасово окуповані території Луганська. У пресцентрі операції Об’єднаних сил обстріли назвали провокацією з метою звинувачення українських військових.

 

InfoPost.Media

Фото: Reuters


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі