fbpx
23 Лютого, 2022

Польща скасує більшість карантинних обмежень з 1 березня

Польща скасує більшість карантинних обмежень з 1 березня

Уряд Польщі прийняв рішення послабити карантинні вимоги та зняти більшість обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу. Нововведення почнуть діяти на території Польщі з 1 березня.

Про це з посиланням на заяву прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького пише rmf24.

Матеуш Моравецький

За словами Моравецького, обов’язковими залишаться лише найнеобхідніші вимоги.

“Застосовуватимуться лише ті, які є абсолютно необхідними, зокрема прикривання рота та носа в обмеженому просторі”, – зазначив прем’єр. – “Це лише ті обмеження, які носять суто епідемічний характер”.

Тобто серед вимог, які залишаються – вимога носіння маски у магазинах та громадському транспорті, а також самоізоляції для хворих і контактних осіб.

Крім того польський уряд скасовує рекомендацію дистанційної роботи.

“Також відновлюємо нормальну роботу в офісах . Віддалена робота була обов’язковою в офісах та рекомендована на підприємствах. Сьогодні ми скасовуємо цю рекомендацію і офіси повертаються до нормального функціонування”, – додав глава уряду.

За даними уряду, у Польщі спостерігається чітка тенденція до спадання кількості заражень, по близько 30% від тижня до тижня. Наприкінці 2021 року рівень імунізації, тобто наявність антитіл у досліджуваній групі поляків, перевищив 80%. Наразі рівень соціальної імунізації перевищує 90 відсотків.

Більшість обмежень, які передбачає режим на час пандемії коронавірусу, з 28 лютого скасують і у Словаччині. Для початку уряд пропонує відмовитись від обмежень доступу до громадських місць та дозволити більшій кількості людей відвідувати масові заходи.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі