fbpx
28 Квітня, 2022

Польща просить у ЄС гроші на допомогу українським біженцям

Польща просить у ЄС гроші на допомогу українським біженцям

Польща звернулася до Європейського Союзу з проханням про фінансування витрат допомоги мільйонам біженців з сусідньої України.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив німецьким ЗМІ, що його країна доглядає за пораненими українськими військовими та прийняла 2,5 мільйони українських біженців, повідомляє TASR.

біженці у Польщі

Він додав, що Польщі потрібні гроші, щоб впоратися з цими проблемами, але ЄС поки “не надав ні копійки”.

“Туреччина отримала мільярдну підтримку під час останньої хвилі біженців, і Польща заслуговує на таку ж підтримку зараз”, – сказав Моравецький.

Щодо питання залежності Європи від російського газу, польський прем’єр зазначив, що Варшава неодноразово застерігала Берлін від залежності від російських газопроводів. Однак, за його словами, ці застереження залишилися непоміченими.

“Поляки ніколи не мали ілюзій щодо політики Кремля та її наслідків”, – сказав Моравецький, коментуючи рішення про відмову Польщі від російських енергоносіїв. – “Але краще пізно, ніж ніколи”.

Як ми повідомляли, Словаччина також звернулася до Євросоюзу з проханням компенсації витрат за надану Україні військову техніку.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі