fbpx
09 Грудня, 2021

Польща посилила вимоги до в’їзду: негативний тест буде потрібен навіть для вакцинованих

Польща посилила вимоги до в’їзду: негативний тест буде потрібен навіть для вакцинованих

Польща через зростання кількості інфікованих COVID-19 посилила карантинні вимоги при перетині кордону. З 13 грудня для громадян з-за меж Шенгенської зони необхідним стане негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не більш ніж за 24 години до поїздки.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я Польщі на офіційній сторінці, пише Gazeta.pl

Z27872190q,pandemia Covid 19

Крім того зміни до правил карантину опублікували також на спеціальній мапі МЗС України щодо умов поїздок для українців.

“З 15 грудня кожна особа перед прибуттям до Польщі з-за меж Шенгенської зони має здати тест на COVID-19. Тест потрібно зробити не більш ніж за 24 години до поїздки. Важливо: вакцинація не звільняє від тестування”, – йдеться у роз’ясненні МОЗ.

З коментаря представників уряду випливає, що для перетину кордону підходять також швидкі антиген-тести.

“Наявність тесту вимагатимуть від усіх, хто в’їздить з-за меж Шенгенської зони. ПЛР- та антиген-тести визнаватимуться однаково”, – зазначив заступник глави МОЗ Вальдемар Краска.

Раніше польський уряд анонсував нові коронавірусні обмеження у зв’язку з наближенням різдвяних свят. Передусім нові карантинні вимоги стосуватимуться невакцинованих людей.  В деяких галузях планується запровадити досить жорсткі ліміти щодо відвідувачів з умовою, що вони не поширюються на вакцинованих людей.

Варто нагадати, що на тлі зростання кількості інфікованих та появи нового штаму коронавірусу уряд Польщі посилив карантинні вимоги в країні з 1 грудня. Однак вони не стосуються вакцинованих громадян.

 

InfoPost.Media

Фото: next.gazeta.pl


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі