fbpx
04 Квітня, 2022

Польща, Латвія, Литва та Естонія можуть припинити автомобільне сполучення з РФ та Білоруссю

Польща, Латвія, Литва та Естонія можуть припинити автомобільне сполучення з РФ та Білоруссю

Польща, Латвія, Литва та Естонія у найближчі кілька діб можуть розпочати процес повної транспортної ізоляції від Росії. 

Про це в своєму Telegram повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм.

Blokuvannya Fur

“Минулого тижня ми офіційно звернулися до наших колег з проханням зупинити будь-яке автомобільне сполучення з РФ та РБ. Дякуємо усім міністрам транспорту перелічених країн. Реакція миттєва. Чекаємо остаточного результату”, – зазначив Найєм.

Відповідний процес країни мали б розпочати протягом найближчих 48-72 години.

Як зазначив Найєм, у разі прийняття позитивного рішення, кордони країн з РФ та Білоруссю будуть повністю закриті, а значить автосполучення та всі транспортні перевезення стануть неможливими.

Наразі офіційної реакції від представництв перерахованих країн та їх лідерів не було.

Нагадаємо, що віце-прем’єр-міністр Польщі Ярослав Качинський, лідер правлячої партії “Право та справедливість” (PiS), заявив, що його країна готова розмістити ядерні боєголовки США. Також він закликав до збільшення на 50% кількості американських військ для підтримки східного флангу НАТО.

 

InfoPost.Media

Фото: dziennikwschodni.pl


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі