fbpx
19 Листопада, 2021

Польща частково призупинить залізничне сполучення з Білоруссю через мігрантів

Польща частково призупинить залізничне сполучення з Білоруссю через мігрантів

Польська влада повідомила про вимушене припинення вантажних перевезень на залізничному пункті пропуску “Кузниця” з Білоруссю. З 21 листопада залізничне сполучення тут призупиниться.

Причиною називають саме міграційну кризу, яка виникла на кордоні між двома країнами.

Kuznica

Про такий крок польської сторони повідомили у пятницю, 19 листопада, у Держприкордонкомітеті Білорусі.

“Держкордонкомітет Республіки Білорусь отримав офіційний лист від польської сторони щодо її наміру призупинити з 21 листопада вантажне сполучення в залізничному пункті пропуску “Кузниця”, – йдеться у повідомленні.

Білоруські прикордонники у відповідь на повідомлення Польщі повідомили, що вживають заходи для врегулювання ситуації. Крім того, за їх словами, відсутня загроза для співробітників польських служб. Вони запевняють, що готові поновити роботу автодорожнього пункту пропуску “Брузги – Кузниця”.

Ситуація з мігрантами з Близького Сходу, які намагаються потрапити до ЄС через кордон в Білорусі, тривалий час була напруженою. Колони мігрантів щодня штурмували кордон з Польщею, потрапляючи до нього за допомогою білоруських прикордонників.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі