20 Квітня, 2022

Перепис населення в Угорщині перенесли на 2022 рік. За відмову – штраф до 200 000 форинтів

Перепис населення в Угорщині перенесли на 2022 рік. За відмову – штраф до 200 000 форинтів

Уряд Угорщини вирішив перенести перепис населення на жовтень 2022 року, посилаючись на складну епідемічну ситуацію в країні.

Перепис розпочнеться 1 жовтня 2022 року, і власники домогосподарств матимуть 16 днів, щоб самостійно заповнити анкети через веб-сайт Центрального статистичного управління Угорщини. Про це повідомляє 24.hu.

1215171

До тих, хто не скористається можливістю заповнити анкети онлайн, з 17 жовтня звернуться залучені спеціальні працівники (всього в Угорщині планується залучити 30 000 осіб). Цей етап збору даних триватиме до 20 листопада.

“Участь у переписі є юридичним обов’язком. Відповідно до Закону про статистику, до особи, яка не виконує зобов’язання зі збору статистичних даних, може бути застосований адміністративний штраф в розмірі до 200 000 форинтів”, – каже Марселл Ковач, керівник відділу перепису та статистики населення ЦГС Угорщини.

Він зазначив, що перепис необхідний для того, щоб отримати точну картину чисельності угорського населення, демографічних характеристик, етнічного та релігійного складу, стану здоров’я, освіти, зайнятості, побутових та сімейних умов. Ці дані, як кажуть в управлінні статистики, необхідні для подальшого розвитку країни. Тому в Угорщині обрали гасло перепису 2022 року “Відповідаємо один за одного!”.

Під час перепису населення в Угорщині слід буде вказати персональну інформацію кожному хто заповнює анкету. Зокрема своє ім’я та прізвище.

“Дані, зібрані під час перепису, можуть використовуватися лише для статистичних цілей. Зібрані дані будуть оброблятися без імен, результати будуть опубліковані у вигляді звіту, їх жодним чином не можна буде пов’язувати з іменами респондентів. Крім того, ЦГС не передає жодних індивідуальних даних третім особам і навіть не публікує їх в офіційних цілях”, – розповів Марселл Ковач.

Орієнтовна чисельність населення Угорщини на кінець 2021 року становила 9 689 000 осіб.

Варто нагадати, що міжнародне опитування показало, що угорці не готові втручатися у військові конфлікти інших країн, не підтримують передачу зброї Україні та не бояться, що російська агресія загрожуватиме іншим країнам.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі