fbpx
24 Січня, 2022

Папа Римський Франциск закликав до дня молитви за мир в Україні

Папа Римський Франциск закликав до дня молитви за мир в Україні

Папа Римський Франциск закликав до політичних переговорів щодо подій в Україні та напруженості на її кордоні з Росією. Він висловив свою стурбованість ситуацією, “яка загрожує миру”.

Це вже не перша згадка Франциска про Україну за останні кілька місяців, повідомляє агентство АР.

“Я із занепокоєнням стежу за зростанням напруженості, яка загрожує завдати нового удару по миру в Україні та поставити під питання безпеку в Європі із ще ширшими наслідками”, – сказав Папа Римський.

Папа Римський Франциск

Понтифік закликав у середу 26 січня провести день молитви про мир. На його думку,  політичні переговори мали б бути зосереджені на “людському братерстві, а не на партійних інтересах”.

За словами Франциска, “ті, хто переслідує власні цілі на шкоду іншим, зневажають своє людське покликання, тому що ми всі були створені як брати”.

Раніше Папа Римський Франциск у своєму різдвяному посланні згадав про світові військові конфлікти, в тому числі й в Україні. У своєму зверненні під назвою “Urbi et Orbi” (Граду та миру) він закликав не дозволити, “щоб в Україні поширювалися метастази злоякісного конфлікту”.

Варто додати також, що в Україні готуються до можливого візиту Папи Римського Франциска. Про його вірогідний приїзд на початку грудня повідомив Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук. Наразі про актуальність інформації щодо візиту Папи та подробиці нічого не відомо.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі