fbpx
23 Лютого, 2022

Орбан заявив, що Угорщина триматиметься осторонь війни в Україні

Орбан заявив, що Угорщина триматиметься осторонь війни в Україні

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан опублікував відео наради із угорськими військовиками, на якому заявив, що його країні слід “триматися осторонь” від військового конфлікту між Україною та Росією. За його словами, Угорщина також не буде постачати Україні зброю.

“Ситуація між Україною та Росією продовжує залишатися серйозною, навіть напруженою. Ми маємо зробити все, що у наших силах, щоб уникнути війни. Угорщина має залишатися осторонь від цього конфлікту, цього військового конфлікту, тому що безпека Угорщини є найважливішим інтересом”, – цитує главу уряду Угорщини Index.

Віктор Орбан Україна

Угорський прем’єр відкинув можливість прийняття пропозицій від “лівих” сил щодо відправлення зброї і солдатів в Україну.

Орбан наголосив, що Угорщина має брати участь у міжнародних зусиллях щодо відновлення миру, одночасно готуючи армію. Якщо щось піде не так і прибудуть біженці, армія має у співпраці з поліцією впоратися з ситуацією. 

Наприкінці відеозвернення Віктор Орбан сказав, що під час візиту до Міністерства оборони у нього склалося враження, що безпека Угорщини в надійних руках.

В Угорщині наразі не лунало гучних заяв, адресованих Віктору Орбану щодо надання Україні військової допомоги. Тільки десять днів тому  в ефірі телеканалу АTV лідер об’єднаної опозиції Петер Маркі-Зай заявив, що готовий відправити зброю в Україну, якщо його політична сила отримає перемогу на квітневих виборах і якщо так вирішить НАТО.

“Тож якщо НАТО вирішить підтримати Україну зброєю, то, звісно, ​​ми її підтримаємо. Угорщина також повинна виконувати спільні рішення НАТО. Тож якщо НАТО вирішить підтримати Україну зброєю, то, звісно, ​​ми її підтримаємо.

За його словами, не можна виключати, що Угорщина відправить військову місію в Україну, оскільки вона також направила її в Афганістан та інші місії НАТО.

Нагадаємо, комітет угорського парламенту із закордонних справ викликав прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. Мета – заслухати його у зв’язку з зустріччю з президентом Росії Володимиром Путіним 1 лютого в Москві.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі