fbpx
15 Листопада, 2021

Орбан залишився біля керма: “Фідес” провела у Будапешті партійний конгрес

Орбан залишився біля керма: “Фідес” провела у Будапешті партійний конгрес

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан був переобраний лідером “Фідес” (Fidesz) – правлячої партії в Угорщині “Фідес”. У неділю в Будапешті відбувся 29-й з’їзді партії. За Орбана віддали голоси 1061 делегат.

Востаннє “Фідес” проводив зібрання для обрання посадових осіб партії у вересні 2019 року, перед місцевими виборами.

ZsigÓ Róbert

Нині були переобрані заступники лідера – ними стали Габор Кубатов (1050 голосів), Сілард Немет (1025) і Лайош Косу (1021). Евродепутатка Кінга Гал також була обрана віце-президентом “Фідес” замість Каталін Новак, міністра у справах сім’ї Угорщини.

Виступ Орбана в основному стосувався боротьби уряду Угорщини проти Брюсселя та ЄС.

“Брюссель має бути повністю оновлений, перш ніж розпадеться на шматки”, – заявив прем’єр-міністр Віктор Орбан на з’їзді партії.

За його словами Європейський Союз весь час переживає кризи і “якщо так буде продовжуватися, він зникне, як місяць, що йде на спад”.

Орбан також зауважив, що “Фідес” підтримує польську ініціативу реорганізації європейського права.

“Ми не повинні пасивно приймати кожен план Брюсселя”, – сказав Орбан, додавши, що “не бажає Сполучених Штатів Європи замість інтеграції”.

Спікер угорського парламенту Ласло Кьовер більше зосередився на майбутніх виборах, де “Фідес” вже бачить себе переможцями.

“Стоячи на оплоті Європи, ми вчетверте переможемо у 2022 році”, – зазначив Кьовер у своїй промові.

За його словами Угорщина опинилася між потужними гравцями Сходу і Заходу.

“Володарі Сходу і Заходу знову грають за наш рахунок у свої брудні ігри, в яких нам знову судилося зіграти роль віртуального гарматного м’яса”, – сказав він.

Спікер угорського парламенту додав, що проти “Фідес” стояли “сили глобалізму та їхні місцеві представники”, але угорцям вдалося тричі їх перемогти.

“Ми допомогли Угорщині тричі перемогти за останнє десятиліття, і тричі отримали силу від Бога та впевненість нашої нації”, – сказав Кьовер.

Нагадаємо, що раніше інститут Idol Institute (“Bálványos Intézet”) та “Transylvania Inquiry” провели опитування серед етнічних угорців Трансільванії. За його результатами, вони не дуже цікавляться угорською політикою, але значна частина з них брали б участь у виборах, і переважна більшість проголосувала б за партію Віктора Орбана.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі