fbpx
25 Лютого, 2022

Орбан підтримав спільні санкції ЄС проти Росії

Орбан підтримав спільні санкції ЄС проти Росії

“Ми спільно засудили військові дії Росії проти України і вирішили ввести єдині санкції”, – заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у п’ятницю вранці після саміту ЄС у Брюсселі.

За словами угорського прем’єра, він чітко дав зрозуміти, що уряд буде відстоювати національні інтереси Угорщини і не дозволить нікому втягнути Угорщину у цю війну, пише napi.hu.

2000x1388 Cmsv2 01e1206c Cca3 52bf Bb01 9127bb6a5a55 5821878

Прем’єр-міністр Угорщини заявив, що на саміті погодилися, що війна не може бути відповіддю на жодну конфліктну ситуацію.

Він підкреслив, що єдині санкції не зачіпають енергетику, тому, за його словами, енергопостачання Угорщини та інших країн-членів Союзу гарантовано, незважаючи на санкції.

За словами Віктора Орбана, було вирішено, що потрібно більше витрачати на безпеку сусідніх з Україною країн, у тому числі Угорщини, “і більше коштів потрібно витрачати на охорону східного кордону”.

Як стверджує угорський прем’єр, на саміті погодилися, що потрібна відповідальна поведінка, а поспішні та безвідповідальні заяви лише погіршать ситуацію та загрожуватимуть безпеці людей в Європі.

За його словами, переговори в НАТО тривають.

Нагадаємо, в ніч на 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив із екстреним зверненням до росіян, в якому повідомив про рішення щодо військової операції на Донбасі.

За його словами, Росія прийняла рішення про проведення спеціальної операції на території України.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

 

Коментарі