13 Червня, 2022

Олаф Шольц, Емммануель Макрон і Маріо Драгі вперше з початку війни відвідають Київ

Олаф Шольц, Емммануель Макрон і Маріо Драгі вперше з початку війни відвідають Київ

Прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі, канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент Франції Еммануель Макрон планують здійснити спільний візит до Києва 16 червня.

Про це повідомляє італійська газета La Stampa.

Screenshot 1

Поїздка відбудеться перед засіданням Європейської ради, засіданням G7 в Німеччині, яке планується наприкінці червня та перед самітом НАТО. Як зазначає видання, усі троє лідерів європейських держав таким чином планують засвідчити свою підтримку України і президента України Володимира Зеленського.

Раніше поїздку підтвердило німецьке видання Bild am Sonntag із посиланням на джерела в уряді Франції й України.

Однак офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає.

Варто додати також, що жоден із трьох лідерів не був у Києві після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому.

Нагадаємо, що за очікуваннями 17 червня виконавчий орган Європейського Союзу рекомендуватиме надати Україні статус кандидата, що є ключовим кроком на довгому шляху до членства в ЄС.

 

InfoPost.Media

Фото: La Stampa


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі