fbpx
07 Лютого, 2022

Об’єми туризму в Угорщині зросли, але далекі від повного відновлення – статистика

Об’єми туризму в Угорщині зросли, але далекі від повного відновлення – статистика

Туризм в Угорщині поки далекий від відновлення, минулоріч тут бронювали житло вдвічі менше, ніж до пандемії коронавірусу.

Загалом у 2021 році в угорських комерційних закладах розміщення гості провели 15 мільйонів ночей, з посиланням на Центральне статистичне управління повідомляє 24.hu.

туризм Угорщина

Кількість ночей у готелях, пансіонатах, кемпінгах, будинках відпочинку та громадських місцях у 2020 році була низькою через епідеміологічні обмеження, що діяли на той час.

У 2021 році загальний оборот закладів розміщення зріс з 228 мільярдів форинтів (646,2 мільйони євро) роком раніше до 290 мільярдів форинтів (821,9 мільйона євро). Однак у 2019 році цей показник становив 556 мільярдів форинтів (майже 1,6 мільярда євро).

Кількість ночей у гостинних закладах, заброньованих іноземними туристами в Угорщині, зросла на 25 відсотків у порівнянні з минулим роком.

Угорські гості провели 10,5 мільйона ночей у приватному секторі, що на 5,9% більше, ніж у 2020-му році. Але це становить тільки дві третини з 15 мільйонів ночей у 2019 році.

Також оприлюднили дані, які показав туризм, за грудень 2021 року. Туристи в Угорщині провели 616 000 ночей, переважно в готелях, що в сім разів більше, ніж 2020 року, але значно менше, ніж у 2019 році (941 000 ночей). У різдвяно-новорічний сезон двома найбільш популярними туристичними регіонами були озеро Балатон та регіон Будапешт-Центральний Дунай із майже однаковою часткою.

Нагадаємо, внутрішній туристичний сектор Угорщини 2021 року значно покращив показники у порівнянні з 2020 роком. Внесок у відновлення угорського туризму зробили і туристи-українці. За даними Угорського туристичного агентства, 75% внутрішніх туристів були угорцями, але кількість іноземних відвідувачів також почала стабільно зростати. До Будапешта приїжджають туристи переважно з Чехії, Австрії, Румунії, Словаччини, а також українці. А ось німці більше воліли проводити час у сільській місцевості Угорщини.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі