fbpx
09 Січня, 2022

Нова мережа магістралей і пенсійна реформа: чеський уряд затвердив свою програму

Нова мережа магістралей і пенсійна реформа: чеський уряд затвердив свою програму

Новий чеський коаліційний уряд на чолі з Петром Фіалою затвердив свою програму на наступні чотири роки. Серед іншого, обіцяє реформувати пенсійну систему та розширити мережу швидкісних магістралей.

Документ, який оприлюднили чеські ЗМІ, не суттєво відрізняється від коаліційної угоди, оприлюдненої в листопаді, але містить більше деталей та конкретні терміни, пише Еuractiv.

Fiala

У програмі уряд зобов’язується прийняти перший етап пенсійної реформи до кінця 2023 року.

Фіала та його міністри також мають великі амбіції щодо транспортного сектору. Вони хочуть додати 200 кілометрів до існуючої мережі автомобільних магістралей до 2025 року і побудувати 150 кілометрів мережі високошвидкісних залізниць до 2030 року.

Що стосується COVID-19, то Чехія, за словами представників уряду “повинна навчитися з цим жити”. Серед інших планів – перегляд систем кризового управління та створення чеської версії німецького Інституту Роберта Коха для боротьби з пандемією.

Інші плани спрямовані на спрощення життя бізнесу.

У програмі не згадуються конкретні кроки по боротьбі з інфляцією, державним боргом чи бюджетним дефіцитом, найвищим за всю історію у 2021 році.

Програма буде представлена ​​нижній палаті парламенту наступного тижня. Новий уряд має більшість із 108 місць у нижній палаті.

Раніше уряд нового прем’єр-міністра Чехії Петра Фіали схвалив пропозицію заморозити зарплати всім конституційним чиновникам терміном на один рік. При цьому підвищити заробітну плату співробітникам, які беруть участь у боротьбі з пандемією коронавірусу.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі