fbpx
18 Жовтня, 2021

Німецькі супермаркети Lidl можуть з’явитись в Україні та конкурувати з АТБ – ЗМІ

Німецькі супермаркети Lidl можуть з’явитись в Україні та конкурувати з АТБ – ЗМІ

Німецька мережа супермаркетів Lidl готується вийти на ринок України. Основним конкурентом продуктового дискаунтера може стати українська мережа АТБ.

Німецька Lebensmittel Zeitung опублікувала внутрішню записку Lidl, в якій зазначається, що материнська компанія Lidl – Schwarz Group, збирається відкрити магазини на території України. Зазначається, що компанія вже призначила керівника головного офісу Lidl Україна, який раніше керував польським представництвом.

Lidl Ua

Конкретних термінів запуску поки не розголошують.

Варто зазначити, що Lidl — німецька міжнародна мережа супермаркетів. Вона працює у майже всіх країнах Європейського Союзу. За офіційними даними, компанія управляє 12 900 магазинами в 33 країнах, прибуток в 2020 році склала 125,3 млрд євро. Мережа ATБ, з якою Lidl доведеться конкурувати у ніші, має понад 1000 магазинів.

У листопаді минулого року компанія вийшла на ринок Латвії, де за день відкрила 15 магазинів.

Варто зазначити, що раніше Україна та Чехія домовились про співпрацю у розбудові мережі індустріальних парків. У 2021 році на розбудову інфраструктури чотирьох індустріальних парків заплановано інвестиції у сумі майже 80 млн грн. Загалом до 2024 року уряд хоче створити інфраструктуру для 25 індустріальних парків.

 

InfoPost.Media за матеріалами hromadske.ua

Фото: delfi.ee


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі