fbpx
12 Березня, 2022

Німеччина планує літаками забрати з Молдови перші 2,5 тисячі українських біженців

Німеччина планує літаками забрати з Молдови перші 2,5 тисячі українських біженців

Німеччниа за підтримки міжнародних партнерів планує організувати вивезення українських біженців з Молдови повітряним транспортом.

Про це з посиланням на заяву глави МЗС Німеччини Анналени Бербок пише Spiegel.

Анналена Бербок

За словами Бербок, застосування у цьому випадку повітряного транспорту є “абсолютно розумним”. Першим кроком стане доставка з Молдови до Німеччини 2,5 тисяч українських переселенців.

Як стверджує глава німецького МЗС, для евакуації українських біженців з Молдови також будується “зелений коридор” з автобусами через Румунію. Людей також слід вивозити з Молдови безпосередньо або через сусідні країни з більшою місткістю аеропортів. Це також, за словами Бербок, евакуацію можна провести через Атлантику, наприклад, до США чи Канади.

Варто нагадати, що за два тижні війни в Україні Молдова прийняла близько 300 тисяч біженців, з яких біля 100 тисяч досі знаходяться в країні. Власне населення Молдови становить приблизно 2,6 мільйони жителів.

Додамо також, що на утримання одного біженця в Молдові йде приблизно $25-30 на день. Однак достовірно оцінити вартість перебування вимушених мігрантів неможливо, оскільки великий внесок у підтримку зробили благодійники.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі