fbpx
12 Січня, 2022

“Некерований”: вантажний потяг з Кошице без машиніста заїхав на 25 км в Угорщину

“Некерований”: вантажний потяг з Кошице без машиніста заїхав на 25 км в Угорщину

Вантажний потяг із 22 вагонами виїхав зі станції Кошице-Барка, перетнув територію Угорщини і зупинився приблизно в 25 кілометрах між станціями Гідошнеметі та Жуйто.

Про це повідомив угорський транспортний сервер iho.hu.

некерований словацький потяг

Вже на угорській стороні була невдала спроба зупинити некерований потяг біля станції Гідошнеметі, але той “перерізав” стрілку і продовжив рух аж до станції Обоуйсанто. Потяг зупинився на території Угорщини аж за 25 кілометрів від словацького кордону.

На щастя, в результаті інциденту ніхто не постраждав.

Угорська залізниця на час інциденту закрила залізничну лінію між Гідошнеметі та Обоуйсанто. Залізничний прикордонний перехід Гідошнеметі також був закритий на короткий час.

Нагадаємо, в середині грудня з маршруту Кошице – Пряшів остаточно відкликали двоповерхові потяги. Їх замінили на нові потяги класу Panter.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі