fbpx
04 Травня, 2022

Навіть після обстрілу росіянами Закарпаття уряд Угорщини стверджує, що “ухвалив правильне рішення” щодо зброї

Навіть після обстрілу росіянами Закарпаття уряд Угорщини стверджує, що “ухвалив правильне рішення” щодо зброї

У Закарпатській області триває ліквідація наслідків ракетного удару по одному з об’єктів залізничної інфраструктури у Воловці. Російська ракета вперше з початку вторгнення РФ на територію України поцілила у найзахіднішу область країни ввечері 3 травня. 

Ситуація не пройшла непоміченою в сусідніх країнах, однак миттєвих реакцій не виникло. Вже 4 травня влучання ракети прокоментували угорські чиновники.

“Ракета потрапила у залізничну станцію на Закарпатті”, – про це сказав Томаш Менцер, державний секретар МЗС Угорщини з питань інформації на “Кошут радіо” у середу, 4 травня.

Томаш Менцер

Томаш Менцер розповів, що постійно знаходиться на зв’язку з посольством Угорщини в Ужгороді, а їхні колеги, які там працюють, розповіли, що повітряна тривога спрацювала за кілька хвилин після сьомої години у вівторок і тривала дві години.

За поточною інформацією, в результаті обстрілу ніхто не постраждав, додав він.

“Також важливо зазначити, що ця атака свідчить про те, що ми прийняли правильне рішення, коли вирішили не відправляти зброю на війну”, – додав Менцер.

Він наголосив, що військові вантажі також можуть стати цілями для російської атаки якщо перетинатимуть угорсько-український кордон.

Менцер також поставив під сумнів пакет санкцій ЄС щодо російської нафти та газу. Держсекретар зазначив, що позиція Угорщини чітка: “уряд не може підтримувати санкції на імпорт природного газу та нафти, оскільки угорський народ не повинен сплачувати ціну війни”.

Варто додати, що Угорщина назвала “фейковими новинами” твердження секретаря РНБО Олексія Данілова про те, що президент Росії Владімір Путін попередив Будапешт про намір вторгнутися в Україну.

 

InfoPost.Media

Фото: MTI


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі