fbpx
27 Грудня, 2021

Найбільша база з аерофотознімками всієї Словаччини стала доступною для громадськості

Найбільша база з аерофотознімками всієї Словаччини стала доступною для громадськості

Унікальний проект з детальними аерофотознімками Словаччини пропонує переглянути мільйони кадрів з висоти пташиного польоту та використати їх як сувенір для друку. Базу знімків створили за кошти Європейського Союзу.

Про це повідомляє TASR.

Найбільша база аерознімків Словаччини

Спеціальна команда пілотів Словаччини з неба сфотографувала всю Словаччину з висоти пташиного польоту. Таким чином кожен населений пункт фотографічно зафіксовано з різних ракурсів і зараз є вже можливість переглянути ці фото на сайті www.aero-photo.com.

На сайті також є можливість поділитися аерофотознімками. Тут можна переслати будь яке фото друзям у вигляді вітальної картки, або навіть роздрукувати на полотні у вигляді банера. Щоправда, друк є платним.

“Просто зайдіть на сайт, виберіть область, район та муніципалітет, який ви хочете побачити з висоти пташиного польоту”, – розповів пілот, авіаційний фотограф і видавець Мілан Папрчка.

За його словами, екіпажі їхніх літаків зробили близько мільйона кадрів за понад 13 років польотів.

“Було б шкода, якби вони залишилися у нас у видавництві лише на дисках. Ці знімки були створені, щоб надати унікальний погляд на країну та популяризувати Словаччину. Тому ми вирішили зробити багато з них доступними для громадськості. Я давно планував це зробити, і зараз нам у цьому допомогли і єврофонди”, – додав Папрчка.

Раніше ми розповідали, що Словаччина досягла обмеженого прогресу в цифровізації. Профіль країни говорить, що державні інвестиції “не завжди приносили бажане покращення”. Так країна посіла 22 місце в цьогорічному індексі цифрової економіки та суспільства (DESI), який щорічно публікує Європейська комісія. Це означає, що її рейтинг не змінився порівняно з 2020 роком.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі