fbpx
09 Березня, 2022

На Закарпаття прибула гуманітарна допомога на 5,2 мільйона євро

На Закарпаття прибула гуманітарна допомога на 5,2 мільйона євро

Угорщина передала на Закарпаття 10 вантажівок гуманітарної допомоги, яку розподілять для регіонів, де склалась важка ситуація. У області прийняли медичне обладнання, продукти харчування, засоби гігієни та інше.

Про це повідомив голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита.

62274686de95c152437082

За його словами, загальна вартість Україною отриманого вантажу склала біля 2 мільярдів форинтів (біля 5,2 мільйона євро).

Передали гуманітарну допомогу Державний секретар Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Томаш Варга, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бочкаі та керівник Угорської екуменічної служби Ласло Легел.

“Обліковуємо вантаж і одразу транспортуємо у “гарячі” точки, щоб допомога якнайшвидше дійшла до наших людей. 24/7, безперервно виконуємо завдання Президента України, Верхового Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського”, — наголосив Віктор Микита.

У Закарпатські області для потреб логістики та розподілу гуманітарних вантажів відвели логістичний хаб на базі заводу “Єврокар”.

Нагадаємо, Угорщина, Польща та Німеччина запровадили безкоштовний проїзд для українців рейсами власних залізниць.

 

InfoPost.Media

Фото: Закарпатська ОВА


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі