fbpx
01 Березня, 2022

“Квиток солідарності”: Угорщина, Польща та Німеччина запровадили безкоштовний проїзд для українців рейсами власних залізниць

“Квиток солідарності”: Угорщина, Польща та Німеччина запровадили безкоштовний проїзд для українців рейсами власних залізниць

З 28 лютого громадяни України зможуть безкоштовно подорожувати внутрішніми рейсами державної угорської залізниці MÁV-START.

За допомогою “квитка солідарності” можна розпочати поїздку на будь-якому вокзалі, змінити пункт призначення під час обміну квитка безкоштовно. Для цього лише слід підтвердити українське громадянство за допомогою посвідчення особи чи паспорта, пише mavcsoport.hu.

потяги для українських біженців

Залізнична компанія допомагає біженцям також подорожувати спеціальними потягами, які відправляються із прикордонного міста Загонь – через Ніредьгазу, Дебрецен та Солнок – до залізничного вокзалу Келеті в Будапешті.

MÁV вже забезпечив проїзд понад десяти тисяч біженців, які прибули із Закарпаття через Загонь.

MÁV-START запустить додаткові потяги, в основному, із Загоня, Дебрецена до Будапешта, з додатковим вагоном, оскільки пасажиропотік у внутрішніх рейсах із міста Загонь до Будапешту також значно збільшився.

MÁV-START також надає українцям безкоштовно напої та мінеральну воду.

Нагадаємо, раніше лідер об’єднаної опозиції Угорщини Петер Маркі-Зай на своїй сторінці у Facebook закликав припинити трансляцію наративів російської пропаганди у державних ЗМІ.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі