fbpx
22 Лютого, 2022

На Закарпатті взяли під охорону словацькі та угорські дипустанови

На Закарпатті взяли під охорону словацькі та угорські дипустанови

Закарпатська область готова до можливих провокацій та використання теми національних меншин для розхитування ситуації. Окрему увагу тут звернули на посилення охорони, зокрема, угорських дипломатичних та культурних установ.

Про це розповів голова Закарпатської ОДА Віктор Микита у ході брифінгу 22 лютого, передає Укрінформ.

Віктор Микита

На думку керівника області, одним зі сценаріїв дестабілізації ситуації на Закарпатті може стати якраз “угорське питання”.

“Це – один із головних ризиків, які можуть впливати на оперативну обстановку в області. Ворогу важливо знайти таку можливість й для цього, вірогідно, може бути використана угорська громада на Закарпатті”, – сказав Микита.

Під посилену охорону на території області взяли угорські консульства та культурні установи, а також дипломатичні установи Словаччини.

Голова ОДА звернув увагу на можливість поширення у соцмережах та місцевих медіа фейкових повідомлень та підбурювання населення. Наразі моніторингом для виявлення можливих провокаційних повідомлень займаються відповідні підрозділи Нацполіції та СБУ.

“Головна мета можливої дестабілізації на Закарпатті – це скомпрометувати дії органів влади, військових та правоохоронців в очах громадян, щоб змусити їх боятися. Тому прохання до наших громадян: бути уважними до меседжів в соцмережах, перевіряти інформацію, не поширювати фейків. Тобто, не допомагати ворогам в дестабілізації регіону”, – наголосив Віктор Микита.

Наразі, за словами голови обласної адміністрації, у області налагоджений тісний зв’язок з консульствами та представниками нацменшин, а ситуація залишається стабільною.

Варто додати, що минулого тижня на Закарпатті перебував із робочим візитом заступник міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Левенте Мадяр. За словами Віктора Микити, він висловив підтримку Україні та засудив будь-які агресивні військові дії щодо нашої країни.

Нагадаємо, Угорщина прийняла рішення перемістити війська ближче до угорсько-українського кордону, щоб підсилити захист країни та за потреби вирішувати гуманітарні проблеми.

 

InfoPost.Media

Титульне фото: index.hu


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі